Başak, Yeşilvadi Cd. No: 9/7, 34480 Başakşehir/İstanbul, Turkey
4440999
30
Ara

SHABANDAR

işinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz

ARIG grubunda organizasyonlardaki iş büyümesini geliştirmek, teşvik etmek, yenilikçi ve girişimci bir topluluk oluşturmak için en büyük platformu oluşturarak tüm kuvvetimizle çalışmaktayız. Her ne kadar mesafeler uzak, ihtiyaçlar ve istekler farklı olsa da kolayca etkileşim ve iletişim kurabilmekteyiz. Kalite seviyesinin artırılması, verimlilik derecesinin yükseltmesi, rekabetin güçlenmesi, üretim ve pazarlama maliyetleri hususunda bilgilendirmek için daima güvenilir bir iletişim kanalı ile çalışmaktayız.
SHAHBANDAR platformunda harika bir alışveriş deneyimi yaratmak için yeni çözümler ve ilham verici fikirler sunuyoruz. Böylelikle yaptığınız faaliyetler daha çok zevk verir bir hal alır, anlaşmalarınızda daha çok başarı elde eder ve daha profesyonel seçimlerde bulunmuş olursunuz. Öte yandan vaktinizi, bilginizi ve yeteneğinizi faaliyetlerinizden aldığınız sonuçların geliştirilmesine daha çok ayırma ve yaptığınız katkılara iyi bir şekilde odaklanma olanağını zorlu ve karmaşık tedarik zincirleriyle meşgul olmadan elde edebilirsiniz.

En İyisini Seç

İhtiyaçlarınız ve işleriniz ne kadar değişse de Shahbandar platformunu sizin akıllı ve güvenli bir iletişim aracınız olması, en iyi fırsatları aramanız, en iyi ithalatçıları ve en iyi ürünleri en iyi özellikler ve en uygun fiyatlarla uygulamanın tüm aşamalarında takip ve kontrol olanağıyla bulmanız için tasarladık.
Fikrin ilk ortaya çıkışından anlaşma bitene kadar sizlerle beraber çalışıyoruz. Böylece talepleriniz tüm detayların takip edilmesiyle beraber yerine getirilmektedir. Ürünler kontrol edilmektedir. Dahili transfer işlemlerinin yönetimiyle beraber toplama, montaj, depolama, kargo, fuarlarınıza tahliye veya direkt elemanlarınızın eline teslim hizmetlerimiz mevcuttur. Detayların endişesini üzerinizden alıkoyuyoruz.

Share This Post
asmaa kassasasmaa kassas
20:36 25 Jul 22
Employees' devotion to work and providing useful and well-equipped information to the customer every time is admirable 👏
Amira KhalifaAmira Khalifa
20:09 25 Jul 22
Employees are very friendly and very helpful 👍
HEBA ALAMİRHEBA ALAMİR
09:33 20 Jul 22
An excellent property. Professional and friendly employees who offer solutions to every problem.
Arkan NashwanArkan Nashwan
10:10 19 Jul 22
A wonderful and unique experience, the staff is very respectful and the quality of their services is high. thank you
Saleh MaatoukSaleh Maatouk
12:17 09 May 22
js_loader