Başak, Yeşilvadi Cd. No: 9/7, 34480 Başakşehir/İstanbul, Turkey
4440999
30
Ara

bölünmüş nakliye

Küçük de olsa eşyalarınız için her zaman bir yer vardır.

Küçük gönderileriniz veya dolusu için yeterli olmayan gönderileriniz için yük, Artal Nakliyat ve Lojistik’te en iyisini ve en iyisini sunuyoruz deniz, kara veya hava taşımacılığı olsun, güvenli bölünmüş nakliye çözümleri, tüm ücretler ve masraflar dahil olmak üzere doğrudan kapıdan kapıya depolarınızın kapısına veya doğrudan elinize Müşterilerin değerini tahsil etme imkanı ile Suudi Arabistan Krallığı’na teslimatta sevkiyat, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Umman, Yemen, Bahreyn ve Kanada veya kapıdan limana veya havaalanına bölünmüş navlun alıcının tamamlaması için gönderi türüne göre Varış yerinde kabul ve gümrük işlemleri..

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek çözümler sunmak için Artal’da çalışıyoruz. gereksinimleri ve tüm ihtiyaç ve ihtiyaçlarınızla orantılı tüm tecrübemiz ile müşterilerinize katkı sağlamak ve müşterilerinizin listesini genişletmek ve yeni müşterilere ulaşmak için kaynaklar ile daha küçük ve daha istikrarlı alıcı segmentleri almak ve depolamak için gerekli alanları sağlama imkanı mal ve iade ambalajı, malın cinsine göre ve nihai müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları oranında, ve Allah’ın izniyle gönderilerinizi kendilerine ulaştırmak için çalışıyoruz. varış noktalarına güvenli, zamanında ve rekabetçi fiyatlarla..

Share This Post
asmaa kassasasmaa kassas
20:36 25 Jul 22
Employees' devotion to work and providing useful and well-equipped information to the customer every time is admirable 👏
Amira KhalifaAmira Khalifa
20:09 25 Jul 22
Employees are very friendly and very helpful 👍
HEBA ALAMİRHEBA ALAMİR
09:33 20 Jul 22
An excellent property. Professional and friendly employees who offer solutions to every problem.
Arkan NashwanArkan Nashwan
10:10 19 Jul 22
A wonderful and unique experience, the staff is very respectful and the quality of their services is high. thank you
Saleh MaatoukSaleh Maatouk
12:17 09 May 22
js_loader