Başak, Yeşilvadi Cd. No: 9/7, 34480 Başakşehir/İstanbul, Turkey
4440999
30
Ara

Lojistik Hizmetler

Daha Çok Çözüm ,Daha Az Bahane

Doğrudan Türkiye, Suudi Arabistan ve Arap Körfezi, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki yerel ortaklarımız ve Hindistan ve Çin’deki yan ofislerimiz aracılığıyla ülkelerinde en iyi nakliye, depolama ve özel lojistik hizmetleri için en iyi çözümleri sağlamada lider şirketlerden biri olmak için çalışıyoruz.
İşletmenizi sürekli bir hareket halinde tutmak için tüm deneyim ve kaynaklarımızla katkıda bulunmak , esnek kişisel hizmet ve en üst düzey kalite garantisi ile hedeflerine zamanında, sağlam ve bütçe dahilinde ulaşmak için çalışmaktayız.

Lojistik hizmetiniz kusursuz çalıştığında işlerinizde sorunsuz olarak ilerliyor

işiniz ne kadar farklı olursa olsun tüm lojistik ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Büyük ve güvenilir veritabanımızla ürünlerinizin en iyi tedarikçilerini bulmak , iç taşımacılık operasyonlarını yönetmek , malların alınması , denetlenmesi , paketlenip ambalajlanması (menşe ülkesinde) her türlü sevkiyat hizmetimie (denizyolu, karayolu, havayolu taşımacılığı ), gümrük işlemlerinin hızlıca sonlandırılması için tüm gücüyle çalışır. Güvenli ve donanımlı depomuzda kısa ve uzun süreli depolama hizmetleri ve mallarınızın dağıtımı doğrudan depolarınıza , showroomlarınıza ya da müşterilerinizin ellerine ulaştırılır. Müşterilerimizi büyük ya da küçük olarak ayırt etmeden aynı mesafede hepsine yaklaşıyoruz.

Share This Post
asmaa kassasasmaa kassas
20:36 25 Jul 22
Employees' devotion to work and providing useful and well-equipped information to the customer every time is admirable 👏
Amira KhalifaAmira Khalifa
20:09 25 Jul 22
Employees are very friendly and very helpful 👍
HEBA ALAMİRHEBA ALAMİR
09:33 20 Jul 22
An excellent property. Professional and friendly employees who offer solutions to every problem.
Arkan NashwanArkan Nashwan
10:10 19 Jul 22
A wonderful and unique experience, the staff is very respectful and the quality of their services is high. thank you
Saleh MaatoukSaleh Maatouk
12:17 09 May 22
js_loader