4440999
14
Nis

Soğutuculu Navlun

Böylece ürünleriniz taze gelir

Canlı bitkiler, taze meyve ve sebzeler ve soğutulmuş ve dondurulmuş et, gıda ve ilaç gibi yüklerle uğraşmak yüksek hassasiyeti ve hazırlık ve yüklemenin başlangıcından müşterilerinin depolarına boşaltma işlemlerine kadar sürekli izleme ve takip ihtiyacı göz önüne alındığında nakliye ve lojistik şirketlerinin karşılaştığı en zor görevlerden biri olarak görülmektedir.
Uzun deneyimlerimiz ve Artal Reefer hizmetlerimiz sayesinde soğutmalı taşımacılık alanında uzmanlıkla özel bakım, kontrol edilebilir ve izlenebilir sıcaklık ve neme ihtiyaç duyan gönderilerinizin yüksek hassasiyette olmasıyla garanti ediyoruz. Nihai varış yerlerine sağlam ve doğru zamanda ve maliyette ulaşacaktır.
En güvenli ve en hızlı yöntemi seçmek, hizmetlerimizin tüm gereksinimlerinizi karşılamasını ve tüm beklentilerinizi aşmasını sağlarken, ihracat ve ithalat, gümrükleme, inceleme ve takip için gerekli belgelerin hazırlanması ve gerekli sertifikaların verilmesi ve makbuz ve teslimat kayıtlarının hazırlanması ve tüm gönderilerinizi yönetmek için tüm çabamızı sarfediyoruz.
Share This Post