4440999
30
Ara

Lojistik Hizmetler

Daha Çok Çözüm ,Daha Az Bahane

Doğrudan Türkiye, Suudi Arabistan ve Arap Körfezi, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki yerel ortaklarımız ve Hindistan ve Çin’deki yan ofislerimiz aracılığıyla ülkelerinde en iyi nakliye, depolama ve özel lojistik hizmetleri için en iyi çözümleri sağlamada lider şirketlerden biri olmak için çalışıyoruz.
İşletmenizi sürekli bir hareket halinde tutmak için tüm deneyim ve kaynaklarımızla katkıda bulunmak , esnek kişisel hizmet ve en üst düzey kalite garantisi ile hedeflerine zamanında, sağlam ve bütçe dahilinde ulaşmak için çalışmaktayız.

Lojistik hizmetiniz kusursuz çalıştığında işlerinizde sorunsuz olarak ilerliyor

işiniz ne kadar farklı olursa olsun tüm lojistik ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Büyük ve güvenilir veritabanımızla ürünlerinizin en iyi tedarikçilerini bulmak , iç taşımacılık operasyonlarını yönetmek , malların alınması , denetlenmesi , paketlenip ambalajlanması (menşe ülkesinde) her türlü sevkiyat hizmetimie (denizyolu, karayolu, havayolu taşımacılığı ), gümrük işlemlerinin hızlıca sonlandırılması için tüm gücüyle çalışır. Güvenli ve donanımlı depomuzda kısa ve uzun süreli depolama hizmetleri ve mallarınızın dağıtımı doğrudan depolarınıza , showroomlarınıza ya da müşterilerinizin ellerine ulaştırılır. Müşterilerimizi büyük ya da küçük olarak ayırt etmeden aynı mesafede hepsine yaklaşıyoruz.

Bu yazıyı paylaş