4440999
30
Ara

Depolama çözümleri

Artal.. Yeni bir konsepte çalışma

Mal depoları ve ilgili refakatçi lojistik hizmetleri, modern ve ticari bir iş ortamının temel taşıdır. Ticari iş ortamlarının çeşitli faaliyetlerinde, boyutlarında ve değişen gereksinimlerinde üstünlüğü ve başarısı için en önemli araçlardan biri olmakla birlikte, aynı zamanda bu kuruluşların finansal ve lojistik yüklerinin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Sabit işletme giderlerinin büyük bir kısmını alır ve kârının çoğunu tüketir. Aynı zamanda kaynakları ve yetenekleri üzerinde yıl boyunca sabit maliyeti nedeniyle büyük baskı oluşturuyorlar.
Stok büyüklüğündeki artış ve azalma yönünden önemli değişikliğe (gönderim sürelerine, malların satın alınma ve varış tarihlerine bağlı olarak ) ve pik ve dip dönemlerle ilişkili satış hacmindeki büyük artış ve azalmaya rağmen (faaliyetin mevsimine, pazarına ve müşteri türüne göre) bu işlemlerin gerektirdiği zaman, çaba, insani, düşünsel ve lojistik kaynaklara ek olarak en önemli çalışmasına ve en güçlü özelliğine odaklanmasını engelliyor. Yeni kaynaklar aramak ve modern ürünler geliştirmek ve daha gelişmiş ve önemli pazarlama fikirleri sunmak için (pazar ihtiyaçlarını anlayabilme, gelişmesi ve büyümesi için fırsatlardan yararlanabilme).

Depolarımız tüm müşterilerimize uyacak şekilde tasarlanmıştır

Artal’daki müşterilerimize, şirketler ve fabrikalar ve hatta orta ve küçük çevrimiçi satışlar için olsun, her türlü mal ve çok çeşitli iş alanları için kısa süreli veya uzun süreli depolama için depolama çözümleri ve teklifleri sunmaktayız.
Depomuzda tüm ihtiyaçlar karşılanmış, en yüksek standartlar ve en iyi şartnamelere uygun olarak temin edilmiş ve en yeni sistemler, en iyi kadrolar ve uzmanlık ile yönetilmiştir.
Uzman ekibimiz iş gereksinimlerinizi envanter verimliliğini artırmak, yanıtı hızlandırmak ve hizmeti iyileştirmek için analiz eder, depolama ve öğeleriniz için uygun dağıtım yöntemlerini ihtiyaç duyulduğunda ek masraf ve gider ödemeden tasarlar.

Share This Post