Karayolu Taşımacılığı

Zorluklar büyük ama Hedefimiz Dahada büyük

Zorluklar ne kadar büyük olursa olsun, dünyanın bu bölgesinde karayolu taşımacılığı sektöründe esnek ve en güvenilir olmak hedefimizdir.

İthalat ve ihracat sevkiyatınızı tam bir profesyonel taahhütle ele alıyoruz ve prosedürlerimizi daha verimli hale getirmek ve kaliteden ödün vermeden çevre üzerindeki baskıyı azaltmak için sürekli çalışıyoruz.

 

Profesyonelliğimiz fark yaratıyor!

Geniş kapsamlı filomuzla birlikte , güzergahlarıımızdan Türkiye, Suudi Arabistan Krallığı ve ek olarak geri kalan körfez Arap ülkelerinin her yerinden günlük kalkışların yanı sıra Orta doğudaki güçlü ve güvenilir bir yerel ortaklık ağı ile gönderilerinizi ister tam dolu kamyon yükü (FTL) ister parçalı kargo (PTL) ile trafik sıkışıklığı olmadan uygun fiyatlarla varış noktasına tam zamanında doğrudan müşterilerinizin ellerine ya da depolarına teslim edilir

 

Lojistik, özelleştirilmiş karayolu taşımacılığı çözümlerimizle benzersiz güvenilirlik ve esneklik sunar. Gönderiniz ne kadar büyük olursa olsun, ihtiyacınız olan ekipmana ve kapasiteye erişebiliriz. Profesyonellerimiz yükünüzü doğru araçla ve doğru rota ile eşleştirir, koşullar değiştiğinde kaynakları yeniden yapılandırma yeteneğine sahiptir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel bir çözüm sunarken süreci uçtan uca yönlendiriyoruz.

 • Esnek çözümler
 • Dry van, LTL,Soğuk taşıma ve birçok çözüm
 • Kısa mesafe bölgesel kapasite
 • Her türlü gönderi için çeşitli ekipmanlar
 • Küresel kapasiteye yerel erişime sahip şube ağı
 • Spot fiyatlandırmaya anında erişim
 • Tüm taşıma modlarınızda entegre sistem görünürlüğü

(LTL) – Çözümleri

Yüklerinizi LTL servisimiz aracılığıyla yönetmek, yerel tedarik zincirinizi optimize etmenin mükemmel bir yoludur. Lojistik, maliyetinizi düşürmek ve dağıtım boru hattınızı iyileştirmek için ortak yük ve konsolidasyon LTL hizmetleri sunar.Kamyon yükünden daha az nakliye zorluklarınıza deneyim, yaratıcılık ve içgörü kazandırarak her fırsatta koordine etmek ve değer katmak için adım atıyoruz

Servisimizin içerdikleri:

 • Kusursuz hesap yönetimi
 • Sınır ötesi LTL hizmetleri
 • Spot fiyatları
 • Fatura denetimi
 • Kapsamlı raporlama
 • Online fiyat teklifi
 • Hızlandırılmış hizmetler

Demiryolu Hizmetleri

Demiryolu endüstrisi, doğrudan kendi tedarik zincirinize dönüşebilecek yeni verimlilik, ekonomi ve sürdürülebilirlik seviyeleri geliştirmiştir. Demiryolu işletmecileri ile ilişkilerimiz, demiryolu ve intermodal yük hareketindeki uzmanlığımız ile son derece etkili ulaşım çözümleri sunabileceğimiz anlamına gelir. Tüm bunlar gümrükleme, terminal taşıma, iç dağıtım ve son mil teslimatı gibi destekleyici hizmetlerimiz tarafından desteklenmektedir.

ARTAL Logistics, Körfez Ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ya ve Tam Zamanında teslimatlarda on yılı aşkın deneyime sahiptir. Avrupa ve Türkiye’den en büyük toplama şirketleriyle çalışarak, tam zamanında teslim ederek müşterinin depo alanından tasarruf etmesine ve zamanında mal almasına olanak tanıyor.

Avrupa, Türkiye, Körfez Ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ya ve Avrupa’dan haftalık Grupaj hizmetleri sunan ARTAL Lojistik, her büyüklükteki her türlü grupaj / parça yükü için rekabetçi ve izlenebilir bir çözüm sağlayabilir.

Avrupa, Türkiye, Körfez Ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ya tam yükler için kişiye özel hizmet sunmak. Lojistik, 3m dahili MEGA römorkları, Kuyruk asansörü, Kutu ve arka kapılar ve çatıdan ölçülü malları yüklemek için uzatılabilir arka kapı römorkları tedarik etme kapasitesine sahiptir. Tüm araçlar, zamanında hizmet sunmak için izlenir.

Lojistik, Avrupa, Türkiye, Körfez Ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika katılımcılarına ve üreticilerine teslimatlar için 7/24 hizmet sunmaktadır. Lojistik ürünleri, katılımcıların ve hattın çalışmasını sağlamak için günde 24 saat mal ve parça üretir. Her rota, her durum için beklenmedik durum planlaması yapılarak dikkatle planlanır.

TotalTRY