Havayolu Taşımacılığı

Uzun süre bekleyemeyen ekspres gönderileriniz ve mallarınız için, birkaç saat bile fark yarattığında, uzman ekibimiz bir sonraki seyahatinizde mallarınız için doğru alana sahip olduğunuzdan emin olmak için sorunsuz bir şekilde işbirliği yapar.

Uluslararası nakliye, genellikle zaman, maliyet ve çevresel kaygılar arasında dengeleyici bir eylemdir. Bu, şirketlerin yüklerini uygun maliyetli ve sorunsuz bir şekilde teslim etmek için Lojistik’i seçmelerinin nedenlerinden biridir. Onlar gibi, dünyadaki stratejik ittifaklarımızın size çeşitli hava ve deniz taşımacılığı hizmet seçeneklerinden birini seçme esnekliği verdiğinden emin olabilirsiniz. Uçtan uca görünürlük ile eksiksiz, hassas ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır.

Tüm Kargolar karayolu veya deniz yoluyla seyahat için uygun olmayabilir.İhtiyacınız olduğunda, sizin için uçarabiliriz.

Hava kargo çözümlerimiz (kapıdan kapıya) ve ekspres teslimat hizmetleri sunan lisanslı ve onaylı ortak ağımızla işbirliği, her zaman zamanında olacağız ve hiçbir şeyi şansa bırakmayacağız.

Havada,Karada her yerde sizin hizmetinizdeyiz

Hızlı gönderileriniz ve uzun süre bekleyemeyen mallarınız için, birkaç saat fark yarattığında, uzman ekibimiz ve bir sonraki seyahatinizde mallarınız için doğru alana sahip olduğunuzdan emin olmak için işbirliği üzerinde çalışır.

Beraber Düşün

Ortaklık aşırı kullanılan bir kelimedir, ancak müşteri odaklı hizmetlerimizi tanımlamanın bir yolu vardır. İlişkiye, dünyadaki müşterilerinize ulaşmanın bir yolundan çok daha fazlasını getirmeye çalışıyoruz.

Hiçbir şey bunu Gemba kültürümüzden daha iyi gösteremez; bugünün ihtiyaçlarını karşılayan ve yarının fırsatlarını mümkün kılan yaratıcı çözümler ararken bakış açınızı ve zorluklarınızı paylaşmak.

Teslim Süresi Bazlı Hizmetler

Birden fazla faktörün devreye girdiği durumlarda şunları sağlayabiliriz:

  • Ekspress – 1-2 gün içinde acil kargo
  • Standard – 3-5 gün,esnek seçim
  • Ekonomik – 5-7 gün, maksimum fiyat avantajı

Endüstri Çözümleri

Hemen hemen her endüstri sektörünün bazı özel depolama ve taşıma gereksinimleri vardır ve Lojistik’te, aşağıdakileri içeren ihtiyaçlarınızı karşılamak için endüstri sektörü deneyimine ve küresel ağa sahibiz:

  • Soğuk zincir
  • Isı Kontrolü
  • Küçük paket hizmeti
  • Hassas yükleme
  • Proje kargolar

Hizmetlerimiz: özel ihtiyaçlarınız için en uygun olanı seçin