Depolama Çözümleri

Mal depoları ve ilgili refakatçi lojistik hizmetleri, modern ve ticari bir iş ortamının temel taşıdır. Ticari iş ortamlarının çeşitli faaliyetlerinde, boyutlarında ve değişen gereksinimlerinde üstünlüğü ve başarısı için en önemli araçlardan biri olmakla birlikte, aynı zamanda bu kuruluşların finansal ve lojistik yüklerinin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Sabit işletme giderlerinin büyük bir kısmını alır ve kârının çoğunu tüketir. Aynı zamanda kaynakları ve yetenekleri üzerinde yıl boyunca sabit maliyeti nedeniyle büyük baskı oluşturuyorlar. Stok büyüklüğündeki artış ve azalma yönünden önemli değişikliğe  (gönderim sürelerine, malların satın alınma ve varış tarihlerine bağlı olarak ) ve pik ve dip dönemlerle ilişkili satış hacmindeki büyük artış ve azalmaya rağmen (faaliyetin mevsimine, pazarına ve müşteri türüne göre)  bu işlemlerin gerektirdiği zaman, çaba, insani, düşünsel ve lojistik kaynaklara ek olarak en önemli çalışmasına ve en güçlü özelliğine odaklanmasını engelliyor. Yeni kaynaklar aramak ve modern ürünler geliştirmek ve daha gelişmiş ve önemli pazarlama fikirleri sunmak için (pazar ihtiyaçlarını anlayabilme, gelişmesi ve büyümesi için fırsatlardan yararlanabilme).

Verimli tedarik zinciri yönetimi.

Daha verimli tedarik zinciri yönetimiyle, kârlılığınızda bir fark göreceksiniz… ve daha fazla esneklik, her zaman Kesin Teslim Alınmasını etkilemez.

Depolama ve dağıtım hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Esnek Depolama ve Ürün Seviyeleri
  • Titizlikle yürütülen envanter kontrolü
  • Toplu satış imkanları
  • Körfez ülkelerinde mevcut depolarımızda ürünlerinizi saklama imkanı

ARTAL Lojistik, Türkiye ve Avrupa’dan Körfez ülkelerine, Orta Doğu’ya ve Kuzey Afrika’ya Just In Time teslimatlarında on yılı aşkın deneyime sahiptir. En büyük alışveriş merkezlerinden bazılarıyla çalışarak, Türkiye ve Avrupa’dan mal ve parça toplayarak üretim ve üretim için Tam Zamanında teslim ederek müşterilerimizin depo alanından tasarruf etmesini ve mal ve parçaları zamanında almasını sağlıyor.

Türkiye ve Avrupa’dan Körfez ülkelerine, Orta Doğu’ya ve Kuzey Afrika’ya haftalık grupaj hizmetleri sunan ARTAL Lojistik, her büyüklükteki her türlü grupaj / parça yükü için rekabetçi ve izlenebilir bir çözüm sağlayabilir.

Türkiye ve Avrupa’dan Körfez ülkelerine, Orta Doğu’ya ve Kuzey Afrika’ya tam yükler için kişiye özel hizmet sunarız. ARTAL Logistics, arka kapılardan ve çatıdan gösterge mallarını yüklemek için 3m dahili MEGA römorkları, Kuyruk asansörü, Kutu ve genişletilebilir arka kapı römorkları tedarik etme kapasitesine sahiptir. Tüm araçlar, zamanında hizmet sunmak için izlenir.

Lojistik, Körfez ülkelerine, Orta Doğu’ya ve Kuzey Afrika’nın en büyük alışveriş merkezlerine ve üreticilerine sıralı teslimatlar için 7/24 hizmet veriyor. ARTAL Logistics’in araçları, müşterilerimizin işlerinin sorunsuz geçmesini sağlamak için hat tarafına günde 24 saat mal ve parça tedarik ediyor. Her rota, herhangi bir durum için beklenmedik durum planlaması yapılarak dikkatle planlanır.

Yeteneklerimizi ve ağımızı keşfedin: