Denizyolu Taşımacılığı

Geniş kapsamlı filomuzla birlikte , güzergahlarıımızdan Türkiye, Suudi Arabistan Krallığı ve ek olarak geri kalan körfez Arap ülkelerinin her yerinden günlük kalkışların yanı sıra Orta doğudaki güçlü ve güvenilir bir yerel ortaklık ağı ile gönderilerinizi ister tam dolu kamyon yükü (FTL) ister parçalı kargo (PTL) ile trafik sıkışıklığı olmadan uygun fiyatlarla varış noktasına tam zamanında doğrudan müşterilerinizin ellerine ya da depolarına teslim edilir.

ARTAL işinizi ve kargonuzu yolunda tutar

Yüklü miktarda gönderilerinizin taşımacılığını hızlandırmak için beklentilerinizi ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan rekabetçi avantajlı fırsatlarla tüm ortaklarımızla yakından iş birliği içerişinde çalışıyoruz. Gönderilerinizi herzaman doğru yolda, hedeflerine tam zamanında ve maliyette ulaşması için en güvenilir çözümleri bulmak için çalışıyoruz Gönderilerinizi her zaman takip etmek ve hedeflerine uygun zaman ve maliyet dahilinde ulaşmak için her zaman en güvenilir çözümleri bulmak için çalışıyoruz.

Deniz Taşımacılığı Hizmetimizin Şunları İçerir;

Tam Konteyner Yükleme(FCL)

Diğer kargolarla (LCL) taşımak istemeyeceğiniz değerli yükler için FCL deniz taşımacılığı kullanın. Daha büyük yükler (12+ palet) göndermeniz gerekiyorsa FCL de iyi bir seçenektir

(LCL) Yükleme

LCL gönderim, konteyner alanını aynı zamanda kargo gönderen diğer kullanıcılarla paylaşacağınız anlamına gelir. Bu, deniz aşırı küçük yüklerin nakliyesi için daha uygun maliyetli bir seçenek olabilir

Dondurulmuş(Refer) konteynerler;

Denizaşırı mallarınızı bozulma ve nemden korumak için soğutulmuş veya sıcaklık kontrollü kaplarda gönderebiliriz. Dondurulmuş veya orta derecede soğuk olsun, mallarınız ürününüz için ideal sıcaklıkta gönderilebilir.

Tehlikeli Konteynerler ve Tehlikeli Maddeler:

Tehlikeli mallar arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, ilaçlar, patlayıcılar, gazlar, yanıcı sıvılar ve katılar, aşındırıcı maddeler, oksitleyici maddeler, kuru buz, lityum piller, yakıt hücresi motorları bulunur. Tehlikeli Mallar Sertifikasına sahibiz ve tehlikeli mallarınızı uluslararası düzenlemelere uygun olarak yurtdışında güvenli bir şekilde varış noktalarına taşıyoruz.

Roll-on, Roll-off (RoRo):

Otomobiller, treylerler, traktörler, motorlu evler veya her türlü ağır makine veya ekipmanı her türlü rulo halinde, nakliye için Ro-Ro gemilerine kolayca açılıp çıkarılabilen tekerlekler üzerine gönderiyoruz.

Konteyner Yükleme ve Boşaltma:

Konteynerlerinizin güvenli bir şekilde yüklendiğinden ve gemilerden boşaltıldığından emin oluruz ve nihai bir varış noktasına nakliye için karayolu nakliye ağımızı genişletiriz.

Trans yükleme Konteyner Taşımacılığı:

Trans yükleme hizmetlerimizle depolama maliyetlerini ortadan kaldırmanıza ve tam zamanında teslimat taleplerini karşılamanıza yardımcı olacağız. Kargonuz limana ulaşır ulaşmaz, kamyonlarımıza yüklenebilir ve doğrudan varış yerine teslim edilebilir.

Depolama ve Dağıtım:

Envanter ve dağıtımı yönetmenize yardımcı olmak için dünyanın dört bir yanındaki limanlarda ve Körfez ülkelerinin çoğunda depo alanlarını birleştirdik.

İthalat ve İhracat için Nakliye Belgeleri:

İçe ve dışa aktarma işlemini tamamlamak için gerekli akreditiflerin ve diğer belgelerin alınması baş ağrısı olabilir. Deneyimli nakliye ileticileri olarak, ARTAL bu süreci olabildiğince pürüzsüz hale getirir ve size ithalat veya ihracat sürecinizi kolaylaştırmak için konşimento ve gerekli belgeleri sağlar.

Kargo Sigortası

Yurtdışı taşımacılığında yükünüzün kaybolmasına veya hasar görmesine karşı koruma sağlayan farklı kargo sigortası seçenekleri sunuyoruz. Kargo sigortası deniz yük taşımacılığı için gereklidir ve mallarınızı deniz suyu seli, fırtına, gemi çarpışması ve diğer öngörülemeyen olaylardan korur.

Neden Diğer Yük Nakliyecilerine Göre Lojistik Seçmelisiniz?

ARIG Ailesinin üyesi olduğumuzdan, yukarıdaki hizmetleri küresel ölçekte sunabiliriz. ARTAL üyeleri küresel ölçekte lojistik çözümleri kişisel bir dokunuşla ve dünya çapında sürekli iletişim ile başarılı bir nakliye yapmak için gereken yerel uzmanlığı bir olasılıkla sunmaya kararlıdır.

Global nakliye ağımızı oluşturmamıza yardımcı olan nakliye endüstrisindeki uzun vadeli deneyimimiz ve bağlantılarımız nedeniyle, nakliye için rekabetçi fiyatlandırma sunabiliyoruz.

Yüksek eğitimli personelimiz, tüm nakliye sürecini baştan sona kolaylaştırmamızı ve sizi tüm süreç boyunca güncellememizi sağlar. Müşteri iletişimi mutlaktır. Sesli postaları sevmediğimiz için telefonlarımız her zaman yanıtlanır. Ayrıca tüm e-postalara hemen yanıt veriyoruz.